U bent hier

Docentenavond: rouw en verlies

Datum: 
25/11/2025 - 18:00 tot 21:00
Discipline: 
Docent

Avond uitsluitend voor onze docenten.

Naar jaarlijkse gewoonte nodigen we onze docenten graag uit op dinsdag 25 november van 18u tot 21u in Mechelen. Naast een drankje, een hapje en onderlinge uitwisseling bieden we jullie ook een lezing aan.

Dit keer zal An Hooghe voor ons de meest recente wetenschappelijke inzichten over rouw en verlies toelichten en ze stelt ook haar eigen model van verbindingen voor.

De aanwezigen ontvangen ook een troostdoosje, een doosje vol troost in 40 poëtische zinnen, van Marlies Verdoodt.

Programma:

18u: onthaal + netwerkmoment met maaltijd

19u: start lezing

Prijs: 
0
Betalingsinformatie: 

Enkel voor docenten van het Cédric Hèle instituut.

Sprekers: 
An Hooghe
An Hooghe is klinisch psychologe, relatie & gezinstherapeute, PhD. Zij is de oprichtster van het expertise centrum Verbinding in Verlies (Boutersem). Naast haar klinisch werk geeft An al jaren opleiding aan hulpverleners rond het thema rouw en verlies. Zij richtte ook de community Verbinding in Verlies op, een lerend en steunend platform voor allen die professioneel bezig zijn rond dit thema in Vlaanderen en Nederland.
Organisator: 
Cédric Hèle instituut
X

Op de hoogte blijven van ons nieuws, onze artikels en opleidingen? Schrijf je snel in voor onze nieuwsbrief!